Witam

Ostatnio bardzo popularne stały się w Polsce telefony marki Samsung z zaokrąglonymi brzegami. Dlaczego tak się dzieje? Moim zdaniem jest to zasługa wielu promocji na wspomniane modele telefonów Samsung Edge – bo tak się nazywają.

Zalety telefonów Samsung Edge (S8 S9 + plus S10 i nowsze):

  • najlepszy wyświetlacz na świecie
  • duża niezawodność
  • wysoka jakość wykonania
  • elegancja
  • funkcjonalność

Znajdujesz się na stronie serwisu MELLEM. Jest możliwe wykonanie u nas usługi wymiany wyświetlacza lub szybki w telefonach Samsung Edge S6 S7 S8 S9 + plus S10 i nowsze. Poniżej znajduje się cennik usług. Jeżeli masz do nas więcej pytań zapraszamy do kontaktu. Zazwyczaj naprawy wykonujemy w kilka dni – zależne jest to od ilości zleceń.

Wymiana wyświetlacza/szybki Samsung Edge S6 S7 S8 S9 + plus S10 i nowsze

Jednym z najdroższych elementów telefonu jest jego wyświetlacz i szczególnie odnosi się to do wyświetlaczy firmy Samsung, które zaliczają się do najlepszych na świecie. Uzyskasz na nich niesamowicie dokładne odwzorowanie kształtów i kolorów. Wyświetlacze to szkło, które często pęka, gdy jesteśmy zbyt nieuważni i telefon wyleci nam z ręki. Naprawa wymaga specjalistycznego sprzętu i doświadczenia, aby telefon znów mógł wyglądać jak nowy. Gdyby i Tobie zdarzyło się, że uszkodzisz wyświetlacz w telefonie Samsung Edge S6 S7 S8 S9 + plus, to wiedz, że możemy Ci pomóc.

Masz dwie opcje do wyboru:
– wymiana samej zewnętrznej szybki – gdy obraz wyświetla się poprawnie i funkcja dotyku działa
– wymiana całego wyświetlacza – gdy pojawiły się paski, odbarwienia, czarne plamy, itp.

Pierwsza przedstawiona opcja jest tańsza, ale nigdy nie ma 100% szansy, że się powiedzie. Im bardziej rozbita szybka, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie trzeba wymienić cały wyświetlacz. Pamiętaj, żeby się z tym liczyć.

W drugiej sytuacji wklejamy nowy oryginalny wyświetlacz w miejsce zbitego, abyś mógł dalej cieszyć się swoim smartfonem.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *