Witam

Ostatnio bardzo popularne stały się w Polsce telefony marki Samsung z zaokrąglonymi brzegami. Dlaczego tak się dzieje? Moim zdaniem jest to zasługa wielu ciekawych promocji na wspomniane modele telefonów Samsung.

Zalety telefonów Samsung i iPhone:

  • najlepsze wyświetlacze na świecie
  • znakomite odwzorowanie kolorów
  • duża niezawodność
  • wysoka jakość wykonania
  • elegancja
  • funkcjonalność

Znajdujesz się na stronie serwisu MELLEM. Jest możliwe wykonanie u nas usługi wymiany wyświetlacza lub szybki w telefonach Samsung i iPhone. Poniżej znajduje się przykładowy cennik usług – może się on nieznacznie zmieniać w zależności od dostępności wyświetlaczy na rynku. Jeżeli masz do nas więcej pytań zapraszamy do kontaktu. Zazwyczaj naprawy wykonujemy w 3-7 dni  – zależne jest to od ilości zleceń.

Wymiana wyświetlacza / zbitej szybki Samsung i Iphone

Jednym z najdroższych elementów telefonu jest jego wyświetlacz (porównywalny koszt do płyty głównej) i szczególnie odnosi się to do wyświetlaczy firm Samsung i iPhone, które zaliczają się do najlepszych na świecie. Uzyskasz na nich niesamowicie dokładne odwzorowanie kształtów i kolorów. Wyświetlacze to szkło, które często pęka, gdy jesteśmy zbyt nieuważni i telefon wyleci nam z ręki. Naprawa wymaga specjalistycznego sprzętu i doświadczenia, aby telefon znów mógł wyglądać jak nowy. Gdyby i Tobie zdarzyło się, że uszkodzisz wyświetlacz w telefonie Samsung, iPhone lub innym, to wiedz, że możemy Ci pomóc.

Masz dwie opcje do wyboru:
– wymiana samej zewnętrznej szybki – gdy obraz wyświetla się poprawnie i funkcja dotyku działa
– wymiana całego wyświetlacza – gdy pojawiły się paski, odbarwienia, czarne plamy, itp.

Pierwsza przedstawiona opcja jest tańsza, ale nigdy nie ma 100% szansy, że się powiedzie. Im bardziej rozbita szybka, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie trzeba wymienić cały wyświetlacz. Pamiętaj, żeby się z tym liczyć, ale spokojnie, bo o wszystkim poinformujemy Cię przed naprawą.

W drugiej sytuacji wklejamy nowy oryginalny wyświetlacz w miejsce zbitego, abyś mógł dalej cieszyć się swoim smartfonem. Na każdą naprawę udzielana jest gwarancja.

 

Wymiana wyświetlacza LCD przykładowe ceny na oryginalnych wyświetlaczach (istnieje też możliwość wstawienia zamiennika w niższej cenie):

iPhone 6 – 200zł
iPhone 7 – 250zł
iPhone 8 – 350zł
iPhone X – 700zł
iPhone 11 – 890zł

Samsung S10 – 1100zł
Samsung S20 – 1150zł

Istnieje też możliwość wymiany samej zbitej szybki, gdy obraz wyświetla się poprawnie.
Ceny aktualne na kwiecień 2021

Posiadasz inny model telefonu napisz nam wiadomość.