Serwis Mellem Siedlce – profesjonalna naprawa telefonów komórkowych. Oficjalny regulamin odnosi się także do wszelkich napraw związanych z telefonami. Specjalizujemy się w naprawie zbitych szybek i wymianie wyświetlaczy LCD w telefonach. Pełny cennik naprawy zbitej szybki (digitizer’a), jak i wymiany wyświetlacza LCD w telefonie znajdziesz na naszej drugiej stronie internetowej https://butastore.pl

Kilka podstawowych cen znajduje się poniżej. Na obu stronach internetowych w cenniku podany jest koszt usługi wymiany łącznie z kosztem wymaganych części. Uwzględniliśmy w nich tylko niektóre telefony, z którymi najczęściej spotykamy się w naszym serwisie. Skontaktuj się z nami jeżeli masz konkretne zapytanie. Ceny i dostępność części u naszych dostawców zmieniają się. Zachęcamy do kontaktu przez formularz kontaktowy.

Naprawa telefonów komórkowych cennik – wyszukiwarka

Objaśnię jak szybko i skutecznie zdiagnozować uszkodzenie ekranu. Pierwsza opcja, gdy na ekranie widoczne jest pęknięcie, ale na wyświetlaczu wszystko wyświetla się poprawnie, to w większości przypadków możemy wymienić samą szybkę. Czasem jednak uszkodzenie jest zbyt duże, aby taka naprawa była możliwa. Wymieniamy również szybki w telefonach z zaokrąglonymi krawędziami. Posiadamy specjalne maszyny, przy pomocy których możemy przeprowadzić ten skomplikowany proces wymiany. Drugi przypadek, gdy na wyświetlaczu LCD obraz jest zniekształcony, pojawiają się kolorowe paski lub część obrazu się nie wyświetla. Wtedy wymagana jest wymiana całego ekranu telefonu, co również ma znaczny wpływ na koszt. Zajmujemy się także sprzedażą części, ale czy możesz dokonać naprawy samodzielnie?

Naprawa telefonów – jak i gdzie?

Możesz dostarczyć swój telefon osobiście do naszego biura lub przesyłką pocztową. Decydując się na wysyłkę zapakuj go bezpiecznie, najlepiej w oryginalne pudełko i wyślij na adres Mellem listem poleconym priorytetowym lub kurierem. W ten sposób będziesz mógł śledzić drogę swojej paczki. Na życzenie naprawiony telefon odeślemy na nasz koszt na wskazany adres w Polsce. Naprawiamy również telefony w naszym serwisie w Toruniu.

Przykładowe często wykonywane przez nas naprawy, to np. wymiana:
– tylnej klapki
– baterii
– gniazda ładowania
– obudow
– i dużo więcej..