Jesteśmy firmą działającą w sferze najnowszych technologii. Rozwijamy się dopasowując najnowsze dostępne technologie do oferowanych przez nas usług, aby jak najlepiej ułatwić Wam życie. Przedstawiona tutaj oferta przeznaczona jest dla firm i klientów indywidualnych. Chcemy zaoferować Państwu dopasowane instalacje fotowoltaiczne. Zalecamy umówienie się na montaż jak najszybciej, aby mieć możliwość otrzymania rządowego dofinansowania z programu Mój Prąd 3.0 i zdążyć przed zmianą przepisów w rozliczaniu energii wysyłanej do sieci. Każda nowa umowa zawierana jest z zakładem energetycznym na okres 15 lat. Decydując się już teraz masz pewność, że otrzymasz najlepsze warunki i instalacja fotowoltaiczna zwróci się szybciej. Zyskujesz przede wszystkim niezależność od rosnących cen prądu.

Fotowoltaika – czy się opłaca?

Każdy zadaje sobie to pytanie. Wielu nie potrafi pojąć w jaki sposób jest możliwe generować energię elektryczną ze słońca, jeszcze inni mówią, że na terenie Polski to się nie opłaci, ponieważ nie jesteśmy egzotycznym krajem i mamy długie zimy. Czy się opłaca? Tak! Uwierz mi, sam mam instalację fotowoltaiczną zainstalowaną na dachu i latem produkcja jest tak duża, że spokojnie wystarcza energii na cały rok przy prawidłowo zaprojektowanej instalacji fotowoltaicznej.

Jak prawidłowo zaprojektować instalację fotowoltaiczną? To proste! My zrobimy to za Ciebie. Na podstawie Twoich dotychczasowych rachunków i zużycia energii elektrycznej w ciągu roku dobierzemy odpowiednią moc paneli fotowoltaicznych dla Twojego gospodarstwa domowego lub firmy. Posiadamy szerokie portfolio, którym możemy się pochwalić i wielu zadowolonych klientów.

Ile czasu będzie się zwracać instalacja fotowoltaiczna? Dobrze dobrana instalacja fotowoltaiczna dla Twojego gospodarstwa domowego zwróci się w 5-6 lat. Później już tylko zyskujesz! Firmy mają jeszcze lepiej, bo prawidłowo dobrana instalacja fotowoltaiczna zwróci się w 3-4 lata. Naszym zdaniem nie warto instalować zbyt dużej instalacji fotowoltaicznej, ponieważ 'przewymiarowana’ będzie zwracać się dłużej, a niewykorzystany prąd po prostu przepadnie. Planuj z głową!

fotowoltaika montaż i dofinansowanie siedlce

Fotowoltaika montaż, dofinansowanie – Mazowieckie i cała Polska

Wykonujemy montaż instalacji fotowoltaicznych głównie na terenie województwa Mazowieckiego, ponieważ tutaj znajduje się nasza siedziba i ekipy montażowe. Jesteś z województwa mazowieckiego i rozważasz montaż instalacji fotowoltaicznej? Skontaktuj się z nami, a nasz doradca po rozmowie z Tobą dobierze właściwą moc instalacji dla Ciebie, wciąż na bardzo korzystnych warunkach rozliczania z zakładem energetycznym. Na koniec złożymy dla Ciebie dokumenty o dofinansowanie z programu Mój Prąd 3.0, który rozpoczął się 1 lipca 2021. Wykonujemy również instalacje na terenie całej Polski – zapytaj nas o szczegóły i umów się na spotkanie.

Najlepszy czas na założenie instalacji fotowoltaicznej jest teraz!

Pamiętaj! Zakładając instalację fotowoltaiczną z nami jeszcze w tym roku nie tylko zyskujesz umowę na korzystnych warunkach z zakładem energetycznym, ale także masz możliwość załapania się na dofinansowanie z programu Mój prąd 3.0. Zostań EKO-friendly! Produkuj własną zieloną energię z odnawialnych źródeł energii. Przyczyń się do rozwoju środowiska naturalnego.

Jak założyć instalację fotowoltaiczną? Co więcej?

Skontaktuj się z nami przez formularz lub telefonicznie. Doświadczony przypisany dla Ciebie doradca odpowie na Twoje pytania i przygotuje najkorzystniejszą ofertę na panele fotowoltaiczne. Posiadamy w ofercie panele fotowoltaiczne firm z Tier 1 z wieloletnią gwarancją. Na każdą wykonaną instalację udzielamy gwarancję. Nasza doświadczona ekipa montażowa prawidłowo zamontuje dla Ciebie panele fotowoltaiczne. Chętnie pokażemy Ci wykonane przez nas farmy i instalacje fotowoltaiczne w wielu miastach w Polsce. Załatwiamy całą niezbędną dokumentację dla Ciebie, a Ty od momentu założenia instalacji zaczynasz zarabiać.

Pompy ciepła instalacja

Dlaczego nie zainteresujesz się pompą ciepła? Warto zainstalować na korzystnych warunkach i zdążyć przed zmianą ustawy. Śpiesz się – weź dotacje dopóki są dostępne! Pompa ciepła zastąpi Ci 'kopciucha’, a jest w cenie instalacji gazowej.

Masz dosyć węgla?

Gaz się nie opłaca

Są dotacje! Wykorzystaj, bo i tak zmiana Cię nie minie. Zacznij żyć komfortowo.

Nie opłaca się inwestować w pompę ciepła bez fotowoltaiki, a obie te instalacje zrealizujemy dla Ciebie w najlepszej możliwej cenie na rynku! Realizacje kompleksowe. Sprawdź nas. Umów się na darmową konsultację.

Skontaktuj się z nami już dziś!