Witamy na stronie Mellem.

Dziękuję za zainteresowanie naszą firmą. Cieszę się, że możemy gościć Cię na mellem.pl. Celem naszej firmy jest pomoc każdemu człowiekowi bez względu na rasę, religię, wiek czy status społeczny w wygodnym korzystaniu z najnowszych rozwiązań technologicznych dostępnych na świecie.

mellem-siedlce-serwis-komputera-laptopa-konsol

Kilka słów od założyciela: „Ukończyłem kierunek Informatyka na UPH w Siedlcach. Moja przygoda z komputerami rozpoczęła się jednak dużo wcześniej, bo jeszcze jak byłem nastolatkiem. Czytałem prasę komputerową, majsterkowałem przy swoim sprzęcie, a później zacząłem usuwać usterki komputerowe wśród znajomych. To właśnie oni wspierają mnie w moich przedsięwzieciach. Po ukończeniu studiów zdecydowałem się wyjechać za granicę. Wróciłem bogatszy w nową wiedzę i doświadczenie. Postanowiłem wykorzystać je do założenia firmy Mellem, której celem jest rzetelna pomoc ludziom z mojego otoczenia w świadomym zakupie i wygodnym użytkowaniu posiadanego sprzętu. Obecnie główna działalność firmy to świadczenie usług naprawczych komputerów PC, laptopów, konsol do gier i telefonów komórkowych (smartfonów) – ich efektywna modernizacja i pielęgnacja.”

Siedziba firmy znajduje się w Siedlcach i w Warszawie. Łatwo jest się dostać do nas samochodem.

Mellem – Centrum napraw Hardware i Software w Siedlcach – Skontaktuj się z nami

Mellem jest lokalnym serwisem komputerów, laptopów i telefonów komórkowych. Partnerem dla firm i indywidualnych użytkowników urządzeń w Polsce i na świecie. Nawiązaliśmy kontakty z firmami na rynku lokalnym, jak i tymi mającymi swoje siedziby w innych krajach, dzięki temu możemy zaoferować najlepsze ceny urządzeń. Zajmujemy się różnorodnymi naprawami sprzętu komputerowego, laptopów i telefonów komórkowych i ich obsługą. Nasza oferta zaczyna się od napraw najmniejszych jak usuwanie wirusów i oczyszczanie komputera (laptopa) ze spyware, aż po naprawy hardware i ulepszenie sprzętu.

Możesz na nas liczyć!