– skupujemy zbite wyświetlacze z całej Polski i ze świata od osób prywatnych i od firm. Posiadasz uszkodzony lub popękany wyświetlacz do telefonu, LCD lub OLED, z Apple iPhone, iPad lub Samsung? Sprzedaj go nam! Interesuje nas każda ilość.

skup-uszkodzonych-wyświetlaczy-samsung-iphone-s-edge

Zastanawiasz się gdzie sprzedać uszkodzone wyświetlacze iPhone czy Samsung?

Szukasz gdzie sprzedać zbite wyświetlacze iPhone i Samsung?

Chcesz zarobić trochę pieniędzy ze swoich uszkodzonych wyświetlaczy Samsung Galaxy, S6 edge, S7, S8 Plus, itp., czy wyświetlaczy z innych tabletów i telefonów? (także LG i Sony)

Sprzedaj je nam!

Jeżeli posiadasz zbity wyświetlacz, na którym wciąż wszystko wyświetla się poprawnie zapłacimy Ci całkiem porządne pieniądze za Twoje zbite wyświetlacze do telefonów i tabletów. Niektóre wyświetlacze są warte nawet 300zł!

Skup wyświetlaczy Samsung, iPhone – za ile mogę sprzedać swój wyświetlacz?

Ile? Ceny, które Ci zapłacimy za uszkodzone wyświetlacze są różne. Najwięcej płacimy za uszkodzone wyświetlacze do nowszych modeli telefonów Apple i najnowszych telefonów Samsung. Oczywiście możesz także zarobić dobre pieniądze za popękane wyświetlacze od starszych modeli.

Pamiętaj, że nawet jeżeli te uszkodzone wyświetlacze nie są warte nic dla Ciebie, jest duża szansa, że są warte coś dla nas. Nie ma tu żadnego haczyka, ponieważ w przeciwieństwie do większości ludzi, my mamy odpowiednie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt do renowacji, aby było warto poświęcić nasz czas na te uszkodzone ekrany i zapłacić Ci za nie pieniądze!

Skup uszkodzonych wyświetlaczy – gdzie mam wysłać moje LCD?

Nasze serwisy znajdują się w Polsce, ale możesz wysłać do nas uszkodzone wyświetlacze pocztą z każdego miejsca na świecie. Poinformuj nas przez nasz formularz kontaktowy co chciałbyś sprzedać, a my odpowiemy Ci podając wszystkie niezbędne informacje.
Sterta zbitych i uszkodzonych wyświetlaczy z upuszczonych, zepsutych lub zaniedbanych telefonów i tabletów może nie być bardzo przydatna dla Ciebie, ale my na pewno dobrze Ci za nie zapłacimy.

skup-wyświetlaczy-do-telefonów-MELLEM

Skup uszkodzonych wyświetlaczy – jak to działa?

  • Zbierz wszystkie zepsute wyświetlacze

Nie wyrzucaj swoich uszkodzonych wyświetlaczy! Wyślij je do nas. W ten sposób zadbasz o środowisko naturalne i zarobisz konkretne pieniądze dla siebie. Zapoznaj się z naszym cennikiem na dole strony lub napisz do nas wiadomość, a przygotujemy wycenę specjalnie dla Ciebie. Podane ceny są za wyświetlacze w stanie A. Co to znaczy?

A – wyświetlacze z pękniętą szybką, bez przebarwień, martwych pikseli, problemów z podświetleniem, bez uszkodzeń cieczą, itp.
B – wyświetlacze z drobnymi wadami, ale wciąż działające
C – wyświetlacze, na których pojawiły się paski lub nie za duże czarne plamy. Wciąż możemy za nie zapłacić, ale już bardzo mało

  • Wyślij je do nas (lub napisz jakie posiadasz, a wycenimy)

Zapakuj wyświetlacze bezpiecznie, aby nie uszkodziły się podczas transportu i wyślij je na wskazany przez nas adres. Jeśli masz dla nas przynajmniej 4 wyświetlacze możemy przysłać do Ciebie kuriera w wybrany dzień pod dogodny adres – wystarczy, że wydrukujesz etykietę. Do paczki dołącz dokładny spis wyświetlaczy i ich stan. Nie odpowiadamy za uszkodzenia powstałe podczas transportu.

  • Możliwie szybka analiza jakości wyświetlaczy

Po otrzymaniu paczki od Ciebie przedstawimy Ci dokładną wycenę za otrzymane przez nas wyświetlacze. Możesz ją zaakceptować lub zażyczyć sobie zwrotu wyświetlaczy. W drugim przypadku pobierana jest opłata manipulacyjna, której wielkość zależy od ilości przetestowanych wyświetlaczy. Minimum 50zł.

  • Wypłacamy Ci zaakceptowaną kwotę

Gdy zaakceptujesz wycenę przeprowadzoną przez naszych doświadczonych techników natychmiast wypłacamy Ci gotówkę!

I to już wszystko! To takie proste. Zapraszamy do współpracy serwisy jak i osoby indywidualne. Skontaktuj się z nami.

Skup uszkodzonych wyświetlaczy – czemu sprzedać u nas?

  • Płacimy najwyższe stawki w Polsce
  • Skupujemy tylko oryginalne zbite wyświetlacze
  • Zamawiamy i opłacamy kuriera dla Ciebie – od 4 wyświetlaczy
  • Skupujemy każdą ilość, najchętniej wyświetlacze Samsung i iPhone, ale także zbite wyświetlacze LG, SONY i iPad

Powinieneś zwrócić uwagę czy wyświetlacz jest oryginalny

serwis-telefonow-komporkowych-siedlce-wymiana-szybki-samsung-edge-s-plus-iphone

Skup uszkodzonych wyświetlaczy – cennik

ModelOferowana cena za uszkodzony wyświetlacz
PLN
S65 euro
S6 EDGE
S7 G930
S7 EDGE G93525 euro
S8 G95025 euro
S9 39 euro
i inne modele
iPhone 5
iPhone 6 5 euro
iPhone 7 6 euro
iPhone 810 euro
iPhone X30 euro
Interesuje Nas każda ilość! (więcej niż 3)