Witam. Zastanawiasz się jak odblokować konto Google, aby mieć możliwość korzystania ze swojego urządzenia z systemem Android – telefonu lub tableta? W MELLEM możemy Ci pomóc.

Zanim jednak skontaktujesz się z nami, zalecamy abyś sprawdził wszystkie możliwe konta Google jakie mogły być używane na urządzeniu i hasła do nich. Doskonale rozumiemy, że pamięć człowieka jest ulotna, dlatego jeżeli na pewno zawiodła w Twoim przypadku, skontaktuj się z nami.

Czemu moje urządzenie jest zablokowane kontem Google?

Odpowiedź jest prosta, a mianowicie firma Google zabezpiecza w ten sposób urządzenia swoich użytkowników, aby w razie kradzieży/utraty urządzenia i przywróceniu go do ustawień fabrycznych (resecie) nikt inny nie mógł z niego skorzystać, bez uprzedniej znajomości loginu i hasła do konta wcześniej na nim wykorzystywanego. Blokada Google nazywa się Factory Reset Protection, w skrócie FRP. Nie jest to jednak jeszcze zabezpieczenie stu procentowe, ponieważ istnieją sposoby na obejście tej blokady i my je znamy.

Gdzie i jak odblokować konto Google?

Często zdarza się, że decydujecie się na reset urządzenia, które przez długi czas leżało nieużywane i zaskakuje Was to zapytanie o konto Google i hasło do niego pojawiające się na ekranie startowym, ponieważ już dawno zapomnieliście jakie wprowadziliście podczas pierwszego uruchomienia urządzenia. Jeżeli zaliczasz się do tej grupy użytkowników skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na naszej stronie lub telefonicznie. Zazwyczaj koszt zdjęcia blokady FRP to 120 złotych i jeżeli zdecydowałeś się przysłać do nas swoje urządzenie nie zapłacisz dodatkowo za koszt odesłania go do Twojego miejsca zamieszkania. Jest to wygodne i proste rozwiązanie, abyś mógł dalej cieszyć się swoim urządzeniem.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Czekamy na Twoją wiadomość. Działamy na polskim rynku już od długiego czas i możemy dla Ciebie rozwiązać ten i wiele innych problemów technologicznych.

My wiemy jak ominąć weryfikację/blokadę konta Google po przywróceniu do ustawień fabrycznych (resecie) telefonu lub tableta z systemem Android. Zgłoś się do nas już dziś.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *