Witam. Gdyby interesowały Was opinie o Goldennet zambrów kamil modzelewski, to przedstawię Wam jak firma pozyskuje klientów i czego możecie się po niej spodziewać. Powiem od razu – niedużo.

Na wstępie napiszę, że nasza firma MELLEM zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych(*) i gdy dostaliśmy telefon od firmy z branży, że za niewygórowane pieniądze wypromują nas, to postanowiliśmy przetestować ich usługi w promowaniu naszej firmy.

  1. telefon od konsultanta – około marca zadzwoniła do nas ich konsultantka i zaprezentowała, że są firmą co zajmuje się promowaniem firm, Pani pokazała też swoją stronę i przykładowy wpis w wyszukiwarce google innej firmy, którą promują. Nie miałem czasu tego dnia rozmawiać z Panią, ale powiedziałem jej, że zaciekawiła mnie jej oferta i żeby oddzwoniła za 2 tygodnie
  2. drugi telefon od konsultanta – w międzyczasie próbowałem znaleźć jakieś informacje i opinie o firmie Goldennet, ale jedyne jakie były w internecie, to napisane przez nich na ich stronie internetowej, więc niedużo. Pani jeszcze raz zaprezentowała mi wizytówkę w internecie przykładowej firmy jaką promują, i że moja wizytówka może wyglądać podobnie, a oni dodatkowo zajmą się jej pozycjonowaniem. W rozmowie Pani obiecywała, że jak przez 3 miesiące nie będą frazy o mojej firmie w top 10 w google to otrzymam zwrot pieniędzy za usługę, po drugie to gwarantowała tysiąc wyświetleń wizytówki w miesiącu i dodatkowo darmowy projekt przez ich pracownika i że będzie on dla mnie zmieniał wizytówkę według uznania. Ciekawym punktem jest też to, że umowa jest zawierana tylko na rok i nie przedłuża się automatycznie, więc nie brzmi to jak naciąganie. Zgodziłem się na współpracę i poprosiłem o umowę.
  3. zawarcie umowy i negocjacje z biurem – otrzymałem umowę na maila, ale po przeczytaniu nie znalazłem tam żadnej informacji o zwrocie pieniędzy po 3 miesiącach, jeżeli mojej firmy nie będzie w top 10 wyszukiwarki, a także nie było nic o gwarantowanej ilości wyświetleń. Zadzwoniłem do konsultanta, po czym dostałem telefon od innej Pani z biura, że zajmą się zmianą umowy. Ostatecznie umowa nie została zmieniona, a ta informacja została po prostu do mnie dosłana mailem. Cały czas jednak byłem zainteresowany, bo myślałem, że firma faktycznie może coś dla mnie zrobić, w końcu rok to dużo czasu żeby coś wypracować 🙂
  4. stworzenie wizytówki – po opłaceniu usługi ktoś stworzył wizytówkę mojej firmy na witrynie goldennet. Były tam błędnie uzupełnione dane mojej firmy, co od razu zwróciło moją uwagę, a treści zostały skopiowane słowo w słowo z mojej strony internetowej (kopiuj – wklej). Myślałem, że płacąc niezależnej firmie stworzy ona dla mnie coś czego nie mam, a nie kopię mojej strony internetowej. Zacząłem być rozczarowany zakupem. Niestety, doskonale Wiemy, że w tym przypadku nie można rozwiązać umowy zawartej na odległość, ponieważ „przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb”
  5. zapewnienia i upomnienia – zapewniono nas także, że po 3 miesiącach od rozpoczęcia współpracy otrzymamy raport z osiągnięciami firmy w promowaniu naszej wizytówki. Ciekawostka! Gdy chcieliśmy wyszukać wizytówkę naszej firmy przez wyszukiwarkę zawartą na stronie Goldennet, to wyszukiwarka nic nie wyszukiwała. Sami nie mając linka do naszej wizytówki nie byliśmy w stanie jej wyszukać na stronie, a jak miała nas znaleźć osoba obca? W odpowiedzi na maila z zapytaniem (zapytanie wysłaliśmy 20 kwietnia, odpowiedź dostaliśmy na pierwotnego maila po wysłaniu przypomnienia 11 maja, że wysyłaliśmy zapytanie) otrzymaliśmy tylko info, że: „usługa polega na pozycjonowaniu ministrony w Google, nie wyświetla się w naszym katalogu”. Oczywiście po 3 miesiącach nie otrzymaliśmy również maila z podsumowaniem ich pracy, ale upomnieliśmy się o przesłanie fraz po jakich można znaleźć naszą wizytówkę w wyszukiwarce, a efekt był… oceńcie sami
  6. rozczarowujący efekt – jak myślicie czy firma goldennet pracowała nad promowaniem ministrony naszej firmy? Czy myślicie, że frazy promowane to takie po których może odnaleźć nas potencjalny klient? No właśnie NIE. W odpowiedzi dostaliśmy poniższe frazy, po których można teraz naszą ministronę wyszukiwać w google, ale nie sądzimy, że nawet sztuczna inteligencja posłuży się takimi nielogicznymi wyszukiwaniami:

serwis komputerów warszawa na fv

naprawa komputerów warszawa na fv

serwis laptopów warszawa okolice na fv

naprawa laptopów warszawa okolice na fv

naprawa playstation warszawa szybkie terminy

serwis playstation warszawa szybkie terminy

naprawa konsol warszawa okolice na fv

naprawa konsol warszawa okolice najtaniej

naprawa konsol warszawa szybkie terminy

serwis konsol warszawa szybkie terminy

serwis konsol do gier warszawa najtaniej

naprawa konsol do gier warszawa najtaniej

naprawa konsol xbox warszawa najtaniej

naprawa xbox warszawa najtaniej

Obecnie nie możemy zalogować się na naszą wizytówkę. Opcja przypomnij hasło też nie działa, bo nie dostaliśmy żadnego maila pozwalającego zmienić hasło. Po swoich doświadczeniach zalecam każdemu trzymać się od tej firmy z daleka. W internecie już pojawiają się głosy niezadowolonych klientów. Opinię o firmie Goldennet Zambrów Kamil Modzelewski można mieć tylko jedną. Szkoda na to pieniędzy. Lepiej skontaktujcie się z kimś poważnym. Pozdrawiam i cieszę się, że mogę podzielić się doświadczeniem.

Poniżej nowe info:

Ten wpis został opublikowany jako wyraz mojej bezsilności kontaktu z firmą. Ciężko uzyskać odpowiedź na maila w ciągu 14 dni, ale już 12 września dostałem wezwanie od firmy goldennet o usunięcie tego wpisu w ciągu 3 dni, bo jestem „nieuczciwy”, a 15 września dostałem telefon od pracownika(?) firmy żądającego tego samego. Nie pracuję dla tej firmy dlatego nie mam przymusu stosowania się do ich poleceń. Ten wpis na bloga ma na celu wyrażenie mojej prywatnej opinii i opisanie mojego doświadczenia z firmą, która nie odpisuje klientom (mi), a teraz odniosłem wrażenie, że kieruje się tylko swoim własnym interesem – to oni zawsze mają rację.

Podsumowując, oferta firmy goldennet jest bardzo ciekawym produktem, bo za tak, moim zdaniem korzystną cenę nikt nie stworzy stronki internetowej z możliwością edycji, i teoretycznie ze wsparciem. Ja akurat nie mogłem skontaktować się z ich obsługą, ale może to tylko ja miałem pecha i nie należy zakładać, że to jest reguła. Nie znam osobiście innych przypadków. Myślę, że najkorzystniej jest sobie stworzyć taką stronkę w mniejszej miejscowości, bo w większych może być problem z wybiciem się ponad konkurencję, ale to też zależy od branży w której działacie.

Dodam, że na dzień dzisiejszy funkcja odzyskiwania hasła prawdopodobnie zaczęła działać, więc jest to kolejny krok w dobrym kierunku. Teraz przyszedł mi od razu email pozwalający zmienić hasło, chociaż jeszcze go nie zmieniałem.

*pozycjonujemy tylko nasze strony internetowe w zależności od dostępnego czasu. Nie przyjmujemy klientów zewnętrznych. Precyzuję, żeby nikt nie odbierał tego jak artykuł konkurencji. Jest to artykuł opisujący produkt i moje prywatne doświadczenie.


1 komentarz

certomat · 4 marca, 2024 o 2:40 pm

Ostrzegam wszystkich przed firmą Goldennet Kamil Modzelewski. Obiecują złote góry za dobrą cenę, jednak finalnie to wyrzucone (wyłudzone) ciężko przez Was zapracowane pieniądze. Równie dobrze możecie zamiast wpłacić pieniądze tej firmie wyrzucić je do śmieci lub spalić (przynajmniej dom ogrzejecie) a tu efekt będzie ZEROWY!!!
Wszystkie negatywne opinie w internecie usunięte. Zauważcie, że firma daje możliwość wpisywania opinii na własnej stronie, a reszta zatuszowana. Pachnie oszustwem na kilometr.
Zacznę od początku moją przygodę z firmą „Goldennet”. Pół roku zadzwoniła do mnie ich przedstawicielka, namawiając na wizytówkę. Wizytówka mojej firmy miała przez rok wyświetlać się w internecie w top10 google. Niby, że na cały kraj miałem zapłacić 5000 złotych. Jednak czerwona lampka mi się zaświeciła (wywaliłbym w błoto 5000zł), więc przemiła telefonistka zaproponowała taką wizytówkę za 1700złotych dla bodajże 5 lokalizacji.
Moja strona to *** oferująca wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej.
Po około 2 miesiącach odzywam się do firmy Goldennet jakie są efekty. Dostałem odpowiedź, że moja strona jest widoczna w google pod frazami:
„legalne świadectwa energetyczne wrocław okolice”
„legalne świadectwa energetyczne katowice okolice”
„legalne świadectwa energetyczne poznań okolice”
„legalne świadectwa energetyczne warszawa szybki termin”
„legalne świadectwa energetyczne kraków szybki termin”
Zweryfikowałem udzielone informacje na stronie raportującej indeksacje strony w google. Okazało się to kłamstwem, strona po 2 miesiącach nie była widoczna w internecie pod żadnym ze wskazanych 5WYRAZOWYCH fraz.
Napisałem skargę do firmy, oczywiście nie dostałem żadnych wyjaśnień oprócz tego, że mam cierpliwie czekać na efekty.
Po kilkunastu pytaniach o efekty, próbach rezygnacji z usługi i zapewnień, że jeszcze będą efekty. doczekałem się EFEKTÓW po 5 miesiącach. Przedstawione frazy pod którymi widoczna jest moja wizytówka po 5 miesiącach to: (tym razem po weryfikacji okazało się, że pojawiają się w google).
„świadectwa energetyczne czyste powietrze Katowice”
„świadectwa energetyczne czyste powietrze Wrocław okolice”
„świadectwa energetyczne czyste powietrze Poznań okolice”
„świadectwa energetyczne czyste powietrze Warszawa okolice”
Po prostu kosmos. Na pytanie opiekunki, kto oprócz mnie, Pani opiekunki no i … sztucznej inteligencji ma wiedzieć, że szukając świadectwa energetycznego ma jeszcze wpisać do wyszukiwarki „czyste powietrze” i „okolice” nie dostałem do tej pory odpowiedzi.
Po 6 miesiąch złożyłem rezygnację z usługi i zarządałem zwrotu pieniędzy. Oczywiście kilka razy musiałem dzwonić, żeby ktoś zechciał mi odpisać.
Opiekunka powiedziała, że rezygnacja zostanie rozpatrzona jak szef domniemywam „Pan Kamil Modzelewski” się pojawi w firmie. Na pytanie kiedy szef się pojawi?… brak odpowiedzi. Dzisiaj mija 14 dni od złożenia rezygnacji i opiekunka mojego konta nie potrafi mi powiedzieć kiedy szef się pojawi.
Zamiast tego dostałem maila z groźbami, że jak napiszę w internecie opinię to spotkamy się w sądzie. Pani Opiekunko Patrycjo Kalinowska – negatywne opinie, ale prawdziwe to nie są pomówienia, to jest wolność słowa.
Podsumowywując: pieniędzmi, które zamierzacie wpłacić firmie goldennet napalcie sobie w kominku, przynajmniej będzie jakiś efekt…

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *