Jak odzyskać zdjęcia z telefonu, karty SD, dysku komputera, w przypadku uszkodzenia mechanicznego jednego z tych urządzeń lub niespodziewanej awarii? Komputer lub telefon przestał działać i utraciłeś dostęp do swoich plików? Odzyskiwanie danych, które były istotne dla Ciebie to jedna z wielu usług które oferujemy. Dowiedz się dlaczego warto odzyskać dane z MELLEM.

 

Jak odzyskać zdjęcia z telefonu lub innego nośnika danych?

Gdy nośnik danych (karta SD, dysk twardy komputera) nie uległ uszkodzeniu, a uszkodzeniu uległo samo urządzenie, wtedy jest najłatwiej odzyskać zdjęcia i inne dane podłączając nośnik danych do innego czytnika. Potrzebujesz plików z Twojego dysku NATYCHMIAST? Przy takim uszkodzeniu możemy skopiować zdjęcia i inne dane dla Ciebie w ciągu zaledwie kilku minut. Cena tej usługi zależy od ilości plików do skopiowania i zaczyna się już od 30zł przy ich niewiekiej ilości. Proces, aby odzyskać dane tym sposobem, zazwyczaj nie jest bardzo skomplikowany. Przy odzyskiwaniu zdjęć z telefonu (również kontaktów, smsów, etc.) sprawa jest już bardziej skomplikowana, ponieważ pamięć telefonu jest fizycznie połączona z płytą główną, więc odseparowanie ich od siebie i 'wyciągnięcie' danych jest możliwe jedynie w specjalnie do tego przystosowanym labolatorium. Wiemy jak odzyskać zdjęcia i inne dane z telefonu, ale taki proces potrwa przynajmniej kilka dni.

 
jak odzyskac zdjecia z telefonu mellem serwis siedlce

 

Większy problem pojawia się, gdy uszkodzeniu mechanicznemu uległ sam dysk przenośny, pendrive, karta SD, płyta główna telefonu, dysk twardy komputera na którym mamy zgromadzone dane. Oznakami takiego uszkodzenia w komputerach są często pojawiające się błędy. Typowe objawy to niebieskie ekrany w Windows, resetujący się w niespodziewanych momentach komputer, zamrożenia się systemu – czyli np. długie oczekiwanie na otwarcie się folderu po jego dwukrotnym kliknięciu. W tym przypadku możliwe jest, że dysk uległ już niewielkiemu uszkodzeniu mechanicznemu. Jeżeli zależy Ci na zachowaniu danych należy niezwłocznie wykonać ich kopię bezpieczeństwa. Zwlekając z tym ryzykujemy pojawieniem się większej ilości błędów i w konsekwencji poważnemu mechanicznemu uszkodzeniu nośnika danych. Im dłużej czekasz z utworzeniem kopii bezpieczeństwa, tym późniejsze odzyskanie zgromadzonych zdjęć i danych będzie trudniejsze i bardziej kosztowne. Cena za usługę przy uszkodzeniach mechanicznych nośników rozpoczyna się od 500zł.

 

Jak odzyskać zdjęcia z telefonu, karty SD, kosza Windows?

Jest jeszcze sytuacja pośrednia. Chodzi o przypadek, w którym nośnik danych działa zupełnie prawidłowo, ale przypadkowo usunąłeś potrzebny plik naciskając przycisk 'del' lub opróżniając 'kosz' Windows. Taki plik wciąż znajduje się na dysku, ale stał się on niewidoczny dla systemu operacyjnego! Odzyskiwanie danych usuniętych w ten sposób jest możliwe przy użyciu odpowiedniego oprogramowania. Powinieneś niezwłocznie udać się z dyskiem do wyspecjalizowanego serwisu – MELLEM Siedlce – i natychmiast zaprzestać korzystania z dysku, aby plik nie został usunięty bezpowrotnie. Chodzi o to, aby nie zapisywać nowych danych na dysku, żeby nie nadpisały one danych wymagających odzyskania.

 

Wiemy jak odzyskać zdjęcia z telefonu, karty SD, dysków twardych (HDD i SSD), napędów typu pendrive, itp. Zapraszamy do kontaktu!

Kategorie: Info

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *